Epic Games 18 Aralık ücretsiz oyunu belli oldu!

rzaozturk tarafından tarihinde yayınlandı

Epic Games 18 Aralık ücretsiz oyunu belli oldu!

Dijital oyun dağıtıcıları arasındaki indirim ve ücretsiz oyun rekabeti bu yıl çetin geçiyor. Geçtiğimiz günlerde 15 gün boyunca ücretsiz oyun dağıtacağını açıklayan Epic Games Store, 18 Aralık ücretsiz oyununu açıkladı.Epic Games fırsatı başladı! İşte ilk ücretsiz oyun

Epic Games Yılbaşı Tatili ücretsiz oyunlarını dağıtmaya başladı. Epic Games, Steam ile olan rekabetinde daha da ileri gitmek için ücretsiz…

epic games 18 aralık ücretsiz oyunu

Epic Games 18 Aralık ücretsiz oyunu belli oldu!

GTA 5’i ücretsiz verdiği günden bu yana popülaritesini artıran Epic Games, dün Cities: Skylines‘ı ücretsiz yaparak Yılbaşı Tatili indirimini başlattı. Ünlü oyun dağıtıcısı ikinci günde de  Oddworld: New ‘n’ Tasty oyununu ücretsiz sundu.

PlayStation klasiği Abe’s Oddysee’nin bu özenle hazırlanmış versiyonunda, orijinal Oddworld kahramanı Abe olarak tarihi yıkıntıları keşfedin, etobur canavarlardan ve çılgın av partilerinden kaçın. Bir zamanlar Oddworld’ün en büyük et üretme tesisinde mutlu bir yer cilalayıcısı olan Abe, patronunun fabrikadaki esirlerden oluşan iş gücünü, yeni RuptureFarms Tasty Treats et aperatifi ürün grubunun sonuncusuna dönüştürme planını öğrenir.

Artık Abe canını kıyma makinesinden kurtarmak zorundadır. Ve bu et çiftliğinden kaçış, onun Destanının sadece başlangıcıdır. Halkının mirasını keşfetme yolculuğunda Abe’yi pek çok tehlike beklemektedir. New ‘n’ Tasty en güncel yeni nesil teknolojileri kullanarak orijinal Oddworld oyununa yeniden hayat verdi. Sıfırdan geliştirilen bu oyunda nefes kesen görsellerin, gelişmiş ses özelliklerinin ve daha iyi, sizi daha fazla içine alan oyun deneyiminin keyfini sürebilirsiniz.

Oyunu buradan Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oddworld: New ‘n’ Tasty sistem gereksinimleri

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i3-3220 (3.30GHz)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Minimum Radeon HD 5770 / NVIDIA GTX 260
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) Service Pack 1 / Windows 8
İşlemci: Intel i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon HD 6850 / NVIDIA GTX 560
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan


0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir